Czy ten znak ostrzega o mogącym występować na drodze oszronieniu jezdni lub gołoledzi? 2 pkt.

Wyjaśnienie tego pytania testowego:

Poprawna odpowiedź to tak, dlatego że w tej sytuacji znak ostrzegawczy A-32 informuje o możliwości wystąpienia na drodze oszronienia jezdni lub gołoledzi. Oznacza to, że istnieje ryzyko, że powierzchnia drogi będzie pokryta lodem lub oblodzeniem, co może utrudniać jazdę i prowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze. Znak ten ma na celu zwrócenie uwagi kierowców na tę potencjalną trudność i zachęcenie do zachowania ostrożności i dostosowania stylu jazdy do warunków panujących na drodze. Dlatego odpowiedz brzmi "tak" - ten znak ostrzega o mogącym występować na drodze oszronieniu jezdni lub gołoledzi.

Znak ostrzega o mogącym występować oszronieniu jezdni lub gołoledzi.

Znak A-32 jest znakiem ostrzegawczym, który informuje kierowców o mogącym występować oszronieniu jezdni lub gołoledzi. Oznacza to, że na drodze może być ślisko i trzeba zachować szczególną ostrożność. Znak ten jest umieszczany na drogach, na których istnieje ryzyko wystąpienia takich warunków atmosferycznych. Kierowcy powinni zwrócić uwagę na ten znak i dostosować swoje zachowanie na drodze do panujących warunków.

Znak ostrzegawczy A-32 informuje o możliwości występowania oszronienia jezdni lub gołoledzi. Oznacza to, że na drodze może wystąpić śliskość, dlatego kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność. Znak ten jest umieszczany na drogach, gdzie istnieje ryzyko takich warunków atmosferycznych. Dostosowanie zachowania na drodze do panujących warunków jest ważne dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu.

  Rozporządzenie Ministrów Infrastruktury oraz Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 31 lipca 2002 r. w sprawie znaków i sygnałów drogowych. (Dz.U. 2002 nr 170 poz. 1393, z późn. zm.)

  12

  brak treści

  Źródło pytania: Rozporządzenie Ministrów Infrastruktury oraz Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 31 lipca 2002 r. w sprawie znaków i sygnałów drogowych. (Dz.U. 2002 nr 170 poz. 1393, z późn. zm.)

  Twoje postępy w nauce:

  Pytania, na które odpowiedziałeś dobrze 0 Zobacz

  Pytania dodane do powtórek 0 Zobacz

  Pytania, na które źle odpowiedziałeś 0 Zobacz

  Kategorie pytań

  To pytanie należy do kilku kategorii prawa jazdy z testów na prawo jazdy w 2024 roku!

  Te kategorie to: B,

  Obecnie uczysz się testów z kategorii B. Zmień kategorię tutaj.

  Szczegóły dotyczące tego pytania testowego:

  Powyższa tabela przedstawia szczegółowe informacje dotyczące pytania z testów na prawo jazdy.
  Id w bazie danych ministerstwa transportuid10112
  Treść pytaniaCzy ten znak ostrzega o mogącym występować na drodze oszronieniu jezdni lub gołoledzi?
  Odpowiedź typu:TAK/NIE
  Prawidłowa odpowiedźOdpowiedź t
  Kategorie prawa jazdy do jakich należy to pytanie:B
  Nazwa pliku z obrazkiem / filmem:1_1313ztV.mp4
  Wartość punktowa:2

  Pytania testowe.

  Posiadamy w bazie wszystkie 3996 pytań testowych aktualnych w 2024 roku!

  Dodatkowe wyjaśnienie (SEO):

  Już niedługo dodam.

  Kolejne pytanie:

  Tu będą załadowane dynamicznie kolejne pytania aby załadować wcześniej obrazek/wideo.

  Komentarze kursantów:

  Już niedługo będziesz mógł skomentować pytanie. Zapytać innych użytkowników i prosić ich o pomoc.

  Tłumaczenie pytania testowego na inne języki

  Wersja polska:

  Czy ten znak ostrzega o mogącym występować na drodze oszronieniu jezdni lub gołoledzi?

  Wersja angielska:

  Does this sign warn of possible road frosting or doves on the road?

  Wersja niemiecka:

  Warnt das Verkehrszeichen vor Bodenfrost oder Glatteis auf der Fahrbahn?

  Podobne pytania testowe:

  Darmowe testy na prawo jazdy 2024 wszystkich kategorii!

  Strona internetowa poznaj-testy.pl to doskonałe źródło informacji i zasobów dla wszystkich, którzy przygotowują się do egzaminu na prawo jazdy w roku 2024. Ta profesjonalna i przyjazna dla użytkownika strona oferuje wiele przydatnych funkcji i treści, które pomogą przyszłym kierowcom zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności.

  Strona główna:

  Na stronie głównej użytkownicy witają przystępny układ graficzny, który od razu przyciąga uwagę. Można tu znaleźć aktualne informacje dotyczące egzaminu na prawo jazdy w2024 roku oraz informacje o dostępnych kategoriach prawo jazdy.

  Kursy i materiały do nauki:

  Strona zawiera kompleksowe kursy przygotowujące do egzaminu na prawo jazdy. Są one dostępne zarówno w formie tekstowej, jak i wideo. Kursy obejmują wszystkie niezbędne tematy, w tym przepisy drogowe, znaki drogowe, pierwsza pomoc i wiele innych. Istnieje również możliwość pobierania materiałów edukacyjnych w formie plików PDF.

  Testy na prawo jazdy praktyczne:

  Portal umożliwia użytkownikom rozwiązywanie testów praktycznych, które są identyczne z tymi, jakie pojawiają się na prawdziwym egzaminie na prawo jazdy. Po zakończeniu testu użytkownik otrzymuje wynik i dokładne wyjaśnienia, które pomagają zrozumieć błędy i poprawić swoją wiedzę.

  Forum dyskusyjne:

  Strona oferuje również forum, na którym użytkownicy mogą wymieniać się doświadczeniami, zadawać pytania i udzielać sobie nawzajem wsparcia. To doskonałe miejsce do rozwiązywania wątpliwości i dzielenia się wiedzą.

  Aktualności i zmiany prawne:

  Na stronie regularnie publikowane są aktualności związane z prawem jazdy, zmianami w przepisach oraz ważnymi informacjami dotyczącymi egzaminu. Dzięki temu użytkownicy zawsze są na bieżąco.

  Kontakt i wsparcie:

  Na stronie dostępne są również dane kontaktowe do obsługi klienta oraz sekcja FAQ, gdzie można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

  poznaj-testy.pl 2024 to w pełni funkcjonalne i interaktywne źródło informacji i zasobów, które pomaga przyszłym kierowcom przygotować się do egzaminu na prawo jazdy w roku 2024 w sposób efektywny i pewny siebie. Dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu i bogatej treści, strona ta zyskała zaufanie wielu użytkowników i stała się niezastąpionym narzędziem w procesie zdobywania prawa jazdy.