pkt: 2
kat: B
Czy wolno samochodem ciężarowym wyposażonym w pasy bezpieczeństwa przewozić dziecko do lat trzech niezabezpieczone pasami bezpieczeństwa i fotelikiem bezpieczeństwa?

10989. Czy wolno samochodem ciężarowym wyposażonym w pasy bezpieczeństwa przewozić dziecko do lat trzech niezabezpieczone pasami bezpieczeństwa i fotelikiem bezpieczeństwa? (pkt 2)

Wyjaśnienie pytania:

Poprawa bezpieczeństwa dziecka w samochodzie

Podstawa prawna: ()

   Bezpieczeństwo dziecka w samochodzie

   Podstawa prawna: (Dz. Ust z dn. 24.01.2020 poz. 110 Art.39 ust. 2 pkt. 10))

   ()

   ()

   Kategorie pytań

   To pytanie należy do kilku kategorii prawa jazdy z testów na prawo jazdy w 2023 roku!

   Te kategorie to: B, C, D

   Obecnie uczysz się testów z kategorii BB. Zmień kategorię tutaj.

   Twoje postępy w nauce:

   Wkrótce tutaj pojawią się Twoje postępy w nauce.

   Szczegóły dotyczące tego pytania testowego:

   Powyższa tabela przedstawia szczegółowe informacje dotyczące pytania z testów na prawo jazdy.
   Id w bazie danych ministerstwa transportuid10989
   Treść pytaniaCzy wolno samochodem ciężarowym wyposażonym w pasy bezpieczeństwa przewozić dziecko do lat trzech niezabezpieczone pasami bezpieczeństwa i fotelikiem bezpieczeństwa?
   Odpowiedź A:Nie - dzieci do lat trzech wolno przewozić niezapięte w pasy bezpieczeństwa tylko autobusami.
   Odpowiedź B: Tak, wolno.
   Odpowiedź C:Nie - dziecko do lat trzech wolno przewozić niezapięte w pasy bezpieczeństwa tylko taksówką.
   Prawidłowa odpowiedźOdpowiedź a
   Kategorie prawa jazdy do jakich należy to pytanie:B, C, D
   Nazwa pliku z obrazkiem / filmem:
   Wartość punktowa:2

   Podobne pytania testowe:

   Pytania testowe.

   Posiadamy w bazie wszystkie 3698 pytań testowych aktualnych w 2023 roku!

   Dodatkowe wyjaśnienie (SEO):

   Już niedługo dodam.

   Kolejne pytanie:

   Tu będą załadowane dynamicznie kolejne pytania aby załadować wcześniej obrazek/wideo.

   Tłumaczenie pytania testowego na inne języki

   Wersja polska: Czy wolno samochodem ciężarowym wyposażonym w pasy bezpieczeństwa przewozić dziecko do lat trzech niezabezpieczone pasami bezpieczeństwa i fotelikiem bezpieczeństwa?

   Wersja angielska: Is it allowed to carry a child up to the age of three years in a lorry equipped with seatbelts and a safety seat?

   Wersja niemiecka: Darf man mit einem mit Sicherheitgurten ausgestatteten LkW ein Kind bis 3 Jahren ohne Sicherheitsgurte und ohne einen Kindersitz transportieren?

   Darmowe testy na prawo jazdy 2023 wszystkich kategorii!

   Strona internetowa poznaj-testy.pl to doskonałe źródło informacji i zasobów dla wszystkich, którzy przygotowują się do egzaminu na prawo jazdy w roku 2023. Ta profesjonalna i przyjazna dla użytkownika strona oferuje wiele przydatnych funkcji i treści, które pomogą przyszłym kierowcom zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności.

   Strona główna:

   Na stronie głównej użytkownicy witają przystępny układ graficzny, który od razu przyciąga uwagę. Można tu znaleźć aktualne informacje dotyczące egzaminu na prawo jazdy w2023 roku oraz informacje o dostępnych kategoriach prawo jazdy.

   Kursy i materiały do nauki:

   Strona zawiera kompleksowe kursy przygotowujące do egzaminu na prawo jazdy. Są one dostępne zarówno w formie tekstowej, jak i wideo. Kursy obejmują wszystkie niezbędne tematy, w tym przepisy drogowe, znaki drogowe, pierwsza pomoc i wiele innych. Istnieje również możliwość pobierania materiałów edukacyjnych w formie plików PDF.

   Testy na prawo jazdy praktyczne:

   Portal umożliwia użytkownikom rozwiązywanie testów praktycznych, które są identyczne z tymi, jakie pojawiają się na prawdziwym egzaminie na prawo jazdy. Po zakończeniu testu użytkownik otrzymuje wynik i dokładne wyjaśnienia, które pomagają zrozumieć błędy i poprawić swoją wiedzę.

   Forum dyskusyjne:

   Strona oferuje również forum, na którym użytkownicy mogą wymieniać się doświadczeniami, zadawać pytania i udzielać sobie nawzajem wsparcia. To doskonałe miejsce do rozwiązywania wątpliwości i dzielenia się wiedzą.

   Aktualności i zmiany prawne:

   Na stronie regularnie publikowane są aktualności związane z prawem jazdy, zmianami w przepisach oraz ważnymi informacjami dotyczącymi egzaminu. Dzięki temu użytkownicy zawsze są na bieżąco.

   Kontakt i wsparcie:

   Na stronie dostępne są również dane kontaktowe do obsługi klienta oraz sekcja FAQ, gdzie można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

   poznaj-testy.pl 2023 to w pełni funkcjonalne i interaktywne źródło informacji i zasobów, które pomaga przyszłym kierowcom przygotować się do egzaminu na prawo jazdy w roku 2023 w sposób efektywny i pewny siebie. Dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu i bogatej treści, strona ta zyskała zaufanie wielu użytkowników i stała się niezastąpionym narzędziem w procesie zdobywania prawa jazdy.