pkt: 2
kat: B
Czy zaśnieżone szyby lub lusterka samochodu, którym zamierzasz kierować, utrudniają ocenę sytuacji na drodze?

11509. Czy zaśnieżone szyby lub lusterka samochodu, którym zamierzasz kierować, utrudniają ocenę sytuacji na drodze? (pkt 2)

Wyjaśnienie pytania:

Opóźniona reakcja podczas kierowania pojazdem może doprowadzić do kolizji lub wypadku.

Podstawa prawna: ()

   O to, czy kandydat na kierowcę wie, jakie zewnętrzne czynniki mogą wpływać na szybkość jego reakcji.

   Podstawa prawna: (art. 66 ust. 1 pkt 1 i 5 ustawy Prawo o ruchu drogowym i Rozporządzenie MT, B i GM z dn. 13 lipca 2012 r. w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców - Załącznik nr 1, cz. I.)

   ()

   ()

   Kategorie pytań

   To pytanie należy do kilku kategorii prawa jazdy z testów na prawo jazdy w 2023 roku!

   Te kategorie to: B, C, D, T, B1, C1, D1

   Obecnie uczysz się testów z kategorii BB. Zmień kategorię tutaj.

   Twoje postępy w nauce:

   Wkrótce tutaj pojawią się Twoje postępy w nauce.

   Szczegóły dotyczące tego pytania testowego:

   Powyższa tabela przedstawia szczegółowe informacje dotyczące pytania z testów na prawo jazdy.
   Id w bazie danych ministerstwa transportuid11509
   Treść pytaniaCzy zaśnieżone szyby lub lusterka samochodu, którym zamierzasz kierować, utrudniają ocenę sytuacji na drodze?
   Odpowiedź typu:TAK/NIE
   Prawidłowa odpowiedźOdpowiedź t
   Kategorie prawa jazdy do jakich należy to pytanie:B, C, D, T, B1, C1, D1
   Nazwa pliku z obrazkiem / filmem:1C253_.png
   Wartość punktowa:2

   Podobne pytania testowe:

   Pytania testowe.

   Posiadamy w bazie wszystkie 3698 pytań testowych aktualnych w 2023 roku!

   Dodatkowe wyjaśnienie (SEO):

   Już niedługo dodam.

   Kolejne pytanie:

   Tu będą załadowane dynamicznie kolejne pytania aby załadować wcześniej obrazek/wideo.

   Tłumaczenie pytania testowego na inne języki

   Wersja polska: Czy zaśnieżone szyby lub lusterka samochodu, którym zamierzasz kierować, utrudniają ocenę sytuacji na drodze?

   Wersja angielska: Can snow-covered windows and mirrors on the car you are going to drive affect your assessment of the situation on the road?

   Wersja niemiecka: Können verschneite Autoscheiben und Außenspiegel eines Autos, das man fahren will, einen Einfluss auf die Einschätzung der Verkehrssituation haben?

   Darmowe testy na prawo jazdy 2023 wszystkich kategorii!

   Strona internetowa poznaj-testy.pl to doskonałe źródło informacji i zasobów dla wszystkich, którzy przygotowują się do egzaminu na prawo jazdy w roku 2023. Ta profesjonalna i przyjazna dla użytkownika strona oferuje wiele przydatnych funkcji i treści, które pomogą przyszłym kierowcom zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności.

   Strona główna:

   Na stronie głównej użytkownicy witają przystępny układ graficzny, który od razu przyciąga uwagę. Można tu znaleźć aktualne informacje dotyczące egzaminu na prawo jazdy w2023 roku oraz informacje o dostępnych kategoriach prawo jazdy.

   Kursy i materiały do nauki:

   Strona zawiera kompleksowe kursy przygotowujące do egzaminu na prawo jazdy. Są one dostępne zarówno w formie tekstowej, jak i wideo. Kursy obejmują wszystkie niezbędne tematy, w tym przepisy drogowe, znaki drogowe, pierwsza pomoc i wiele innych. Istnieje również możliwość pobierania materiałów edukacyjnych w formie plików PDF.

   Testy na prawo jazdy praktyczne:

   Portal umożliwia użytkownikom rozwiązywanie testów praktycznych, które są identyczne z tymi, jakie pojawiają się na prawdziwym egzaminie na prawo jazdy. Po zakończeniu testu użytkownik otrzymuje wynik i dokładne wyjaśnienia, które pomagają zrozumieć błędy i poprawić swoją wiedzę.

   Forum dyskusyjne:

   Strona oferuje również forum, na którym użytkownicy mogą wymieniać się doświadczeniami, zadawać pytania i udzielać sobie nawzajem wsparcia. To doskonałe miejsce do rozwiązywania wątpliwości i dzielenia się wiedzą.

   Aktualności i zmiany prawne:

   Na stronie regularnie publikowane są aktualności związane z prawem jazdy, zmianami w przepisach oraz ważnymi informacjami dotyczącymi egzaminu. Dzięki temu użytkownicy zawsze są na bieżąco.

   Kontakt i wsparcie:

   Na stronie dostępne są również dane kontaktowe do obsługi klienta oraz sekcja FAQ, gdzie można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

   poznaj-testy.pl 2023 to w pełni funkcjonalne i interaktywne źródło informacji i zasobów, które pomaga przyszłym kierowcom przygotować się do egzaminu na prawo jazdy w roku 2023 w sposób efektywny i pewny siebie. Dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu i bogatej treści, strona ta zyskała zaufanie wielu użytkowników i stała się niezastąpionym narzędziem w procesie zdobywania prawa jazdy.