Jakie musisz spełnić wymagania, żeby odzyskać uprawnienie do kierowania pojazdem, które zostało cofnięte za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym?

Jakie musisz spełnić wymagania, żeby odzyskać uprawnienie do kierowania pojazdem, które zostało cofnięte za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym? 3 pkt.

Wyjaśnienie tego pytania testowego:

Aby odzyskać uprawnienie do kierowania pojazdem, które zostało cofnięte za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym, musisz spełnić wszystkie wymagania stawiane osobie, która pierwszy raz ubiega się o uprawnienie do kierowania pojazdami.

W przypadku cofnięcia uprawnienia do kierowania pojazdem za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym, musisz spełnić wszystkie wymagania stawiane osobie, która pierwszy raz ubiega się o uprawnienie do kierowania pojazdami. Zgodnie z przepisami ustawy Prawo o ruchu drogowym, można zawiesić uprawnienia do kierowania pojazdami osobie, której zatrzymano dokument stwierdzający posiadanie uprawnienia do kierowania pojazdami, lub gdy starosta wydał decyzję administracyjną o zatrzymaniu dokumentu. Zawieszenie uprawnień trwa do momentu zwrotu zatrzymanego dokumentu przez organ wydający prawo jazdy lub pozwolenie na kierowanie tramwajem. Osoby, których uprawnienia zostały zawieszone, uznaje się za nieposiadające uprawnień do kierowania pojazdami w okresie, w którym uprawnienia te są zawieszone.

Aby odzyskać uprawnienie do kierowania pojazdem, cofnięte za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym, musisz spełnić wszystkie wymagania stawiane osobie, która pierwszy raz ubiega się o uprawnienie do kierowania pojazdami. Zgodnie z przepisami ustawy Prawo o ruchu drogowym, uprawnienia mogą być zawieszone w przypadku zatrzymania dokumentu stwierdzającego posiadanie uprawnienia do kierowania pojazdami lub gdy starosta wyda decyzję administracyjną o zatrzymaniu dokumentu. Zawieszenie trwa do momentu zwrotu dokumentu przez organ wydający prawo jazdy lub pozwolenie na kierowanie tramwajem. Osoby, którym uprawnienia zostały zawieszone, uznaje się za nieposiadające uprawnień do kierowania pojazdami w okresie zawieszenia.

  Ustawa o kierujących pojazdami Dz.U. z 2020 roku poz.1268 z późń. zm. art. 104

  Widza i świadomość konsekwencji zatrzymania prawa jazdy na trzy miesiące może przyczynić się do podwyższania poziomu BRD

  O wiedzę i świadomość dotyczącą zatrzymania prawa jazdy na trzy miesiące O w O wie

  Źródło pytania: Ustawa o kierujących pojazdami Dz.U. z 2020 roku poz.1268 z późń. zm. art. 104

  Twoje postępy w nauce:

  Pytania, na które odpowiedziałeś dobrze 0 Zobacz

  Pytania dodane do powtórek 0 Zobacz

  Pytania, na które źle odpowiedziałeś 0 Zobacz

  Kategorie pytań

  To pytanie należy do kilku kategorii prawa jazdy z testów na prawo jazdy w 2024 roku!

  Te kategorie to: B, B1,

  Obecnie uczysz się testów z kategorii B. Zmień kategorię tutaj.

  Szczegóły dotyczące tego pytania testowego:

  Powyższa tabela przedstawia szczegółowe informacje dotyczące pytania z testów na prawo jazdy.
  Id w bazie danych ministerstwa transportuid10958
  Treść pytaniaJakie musisz spełnić wymagania, żeby odzyskać uprawnienie do kierowania pojazdem, które zostało cofnięte za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym?
  Odpowiedź A:Musisz ukończyć kurs uzupełniający z zakresu problematyki wypadków drogowych.
  Odpowiedź B: Jesteś zobowiązany spełnić wszystkie wymagania stawiane osobie, która pierwszy raz ubiega się o uprawnienie do kierowania pojazdami.
  Odpowiedź C:Powinieneś uczestniczyć w szkoleniu dotyczącym zagrożeń na drodze.
  Prawidłowa odpowiedźOdpowiedź b
  Kategorie prawa jazdy do jakich należy to pytanie:B, B1
  Nazwa pliku z obrazkiem / filmem:
  Wartość punktowa:3

  Pytania testowe.

  Posiadamy w bazie wszystkie 3996 pytań testowych aktualnych w 2024 roku!

  Dodatkowe wyjaśnienie (SEO):

  Już niedługo dodam.

  Kolejne pytanie:

  Tu będą załadowane dynamicznie kolejne pytania aby załadować wcześniej obrazek/wideo.

  Komentarze kursantów:

  Już niedługo będziesz mógł skomentować pytanie. Zapytać innych użytkowników i prosić ich o pomoc.

  Tłumaczenie pytania testowego na inne języki

  Wersja polska:

  Jakie musisz spełnić wymagania, żeby odzyskać uprawnienie do kierowania pojazdem, które zostało cofnięte za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym?

  Wersja angielska:

  What requirements must you fulfil to reclaim your right to drive a vehicle that has been revoked for exceeding the speed limit by more than 50 km/h in a built-up area?

  Wersja niemiecka:

  Welche Anforderungen sollen Sie erfüllen, um die Fahrerlaubnis zurück zu bekommen, die für die Fahrt um über 50 km/h überschrittene Geschwidigkeit in geschlossener Ortschaft einbehalten wurde?

  Podobne pytania testowe:

  Darmowe testy na prawo jazdy 2024 wszystkich kategorii!

  Strona internetowa poznaj-testy.pl to doskonałe źródło informacji i zasobów dla wszystkich, którzy przygotowują się do egzaminu na prawo jazdy w roku 2024. Ta profesjonalna i przyjazna dla użytkownika strona oferuje wiele przydatnych funkcji i treści, które pomogą przyszłym kierowcom zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności.

  Strona główna:

  Na stronie głównej użytkownicy witają przystępny układ graficzny, który od razu przyciąga uwagę. Można tu znaleźć aktualne informacje dotyczące egzaminu na prawo jazdy w2024 roku oraz informacje o dostępnych kategoriach prawo jazdy.

  Kursy i materiały do nauki:

  Strona zawiera kompleksowe kursy przygotowujące do egzaminu na prawo jazdy. Są one dostępne zarówno w formie tekstowej, jak i wideo. Kursy obejmują wszystkie niezbędne tematy, w tym przepisy drogowe, znaki drogowe, pierwsza pomoc i wiele innych. Istnieje również możliwość pobierania materiałów edukacyjnych w formie plików PDF.

  Testy na prawo jazdy praktyczne:

  Portal umożliwia użytkownikom rozwiązywanie testów praktycznych, które są identyczne z tymi, jakie pojawiają się na prawdziwym egzaminie na prawo jazdy. Po zakończeniu testu użytkownik otrzymuje wynik i dokładne wyjaśnienia, które pomagają zrozumieć błędy i poprawić swoją wiedzę.

  Forum dyskusyjne:

  Strona oferuje również forum, na którym użytkownicy mogą wymieniać się doświadczeniami, zadawać pytania i udzielać sobie nawzajem wsparcia. To doskonałe miejsce do rozwiązywania wątpliwości i dzielenia się wiedzą.

  Aktualności i zmiany prawne:

  Na stronie regularnie publikowane są aktualności związane z prawem jazdy, zmianami w przepisach oraz ważnymi informacjami dotyczącymi egzaminu. Dzięki temu użytkownicy zawsze są na bieżąco.

  Kontakt i wsparcie:

  Na stronie dostępne są również dane kontaktowe do obsługi klienta oraz sekcja FAQ, gdzie można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

  poznaj-testy.pl 2024 to w pełni funkcjonalne i interaktywne źródło informacji i zasobów, które pomaga przyszłym kierowcom przygotować się do egzaminu na prawo jazdy w roku 2024 w sposób efektywny i pewny siebie. Dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu i bogatej treści, strona ta zyskała zaufanie wielu użytkowników i stała się niezastąpionym narzędziem w procesie zdobywania prawa jazdy.